tv használata második monitorként (clon)

Vélemény az oldalról, hozzászólások, kérések, felhasználók bemutatkozásai... :)

Moderátorok: soundlive, Zolee

Re: tv használata második monitorként (clon)

HozzászólásSzerző: ali123 Dátum: 2012.12.06 - 08:05

nice post-******
ali123
Kezdő
Kezdő

HozzászólásSzerző: roly86 Dátum: 2011.08.16 - 13:30

hát filmet nézni meg kivetítőként okés egy lcd tv de nem lesz soha olyan tiszta mint a normális tv-ben a műsorok.

Ugyhogy jobb ha videoprojektort használunk erre a célra.
roly86
Kezdő
Kezdő

HozzászólásSzerző: dezsooszkar Dátum: 2011.07.09 - 11:33

Az elso dolog hogy tudd ,a szamitogepet nem ajanlott hagyomanyos tv-rol nezni.
mivel regi hasznalati utasitast nem hiaba adtak meg hogy 6x a kepatmero aranyt betatasat figyelembe kell venni.
Az ujj generacios lcd-eknel mar a felere esett az ajanlott ertek ,ha hasznalni akarsz lcd tv-et tudd hogy elotte a
videokartyadat be kell allitsad a 60hercre,es a felbbontast se eroltesd a jo kozeperteknel feljebb ,
mert plussz aramfogyasztast eredmenyez es a szemedet se kimeled a tul kicsi betukkel.
Benq ,Lg monitort nem ajanlok,eszrevettem hogy a Benq nem stabil kepet eredmenyez,
az Lg 20"-ig meg defektes a fuggoleges sorokat ellenorzo resze,
magyarul paros fuggoleges sorok kover es paratlan sorok meg ellentete volt text dokumentum olvasasakor
de sajnos csak gyarto altal megszabott 60 Hz-re szabad allitani,es semmi mas szamitogepes csatlakozast nem szabad kiprobalni
belerertve HDMI bemeneteket ha ujj generacios videokartyad van,mert allitolag nem tamogatja ezt a protokolt,es semmi ertelme kiserletezgetni
a frissitesi opciot ritkan lehet ugy beallitani ami kozel maradjon a rendeltetett frissitesi parameterekkel 50hz,
en regebben teszteltem amig nem volt lehetosegem ujj generacios pc bemenetes tv-et venni.
Tehat akkoribani R9600-asvideokartyamnal beallitottam a kozeli erteket de egyaltalan a 600x400 meretnel nem engedte meg
rendesen mukodjon mert nagy "kepernyoszelet " generalt ,ereztem hogy fuj a kepernyo,ez nem viccc .
Ezert nem probalkoztam vele mert nem akartam elrontani a kepcsovet.
Az akkori geforce 5000 tudtak" jobban" egy kicsivel,egy munktarsamnal lattam a beallitasi opcioknal jmar be lehetett allitani a crt-nek az 50-et
dezsooszkar
Kezdő
Kezdő

HozzászólásSzerző: steca53 Dátum: 2010.04.10 - 15:29

elnézést írogatatok a pontos adatokról a pc-met meg jól kifelejtem. szóval a pc kimenetei a következők: egy vga egy dvi-i és egy hdmi. na igy már pontos a dolog!
steca53
Kezdő
Kezdő

tv használata második monitorként (clon)

HozzászólásSzerző: steca53 Dátum: 2010.04.10 - 15:15

szevasztok mindenkinek! nem tudom ,hogy a téma menyire új de mivel én új tag vagyok nekem új.nagy gondom van nem tudom a pc-met a tv-vel megfelelöen összekötni, hogy filmet tudjak nézni stb. a felállás az a tv egy régebbi katódós Pana van neki egy rca bemenete(tv/av) és van neki egy 21 pines scart bemenete kész! a tv-vel összekötve van egy szintén Pana dvd recording aminek van egy rca egy s-video és egy 21es scart bemenete.ez az ábra,már egy pár dolgot megprobáltam de nem akar összejönni bár némelyik kütyü amit vettem gagyi volt szerintem így már nem igazán tudom merre van előre.elöre köszönöm ha valaki tud egy tuti megoldást mert én már sokat agyaltam rajta de mivel nem nagyon értek hozzá így jártam!elnézést ez kezdésnek jó hosszúra sikerült,de más forumokon láttam hogy fontosak a pontos adatok.
steca53
Kezdő
Kezdő

Vissza: Vélemények - hozzászólások - bemutatkozások